facebook instagram youtube

Тейпування і ММТ

Курси тейпування (кінезіотейпування)

Освій кінезіотейпування та прикладну кінезіологію –
стань високооплачуваним фахівцем.
Навчальна програма “Тейпування та ПК” створена для всіх, хто хоче стати професіоналом у тейпуванні та бажає освоїти основи мануального м’язового тестування.

+ Даруємо курс
“Анатомія для масажистів”

+ Більше 100 книг з масажу та фізіології

+ Анатомічні атласи та конспекти лекцій

Актуальність, професіоналізм та атмосфера

Навчання у міжнародній академії Massage Club базується на трьох аспектах ефективного навчання.

1

Актуальна програма

Наші учні отримують лише унікальну та актуальну інформацію, яку ми привозимо для наших студентів з найкращих світових виставок, присвячених масажу та реабілітації. Кожні півроку програма оновлюється, змінюється та вдосконалюється.

2

тренери практики

Викладачі академії Massage Club – це провідні фахівці галузі з досвідом від 7 років. Усі наші тренери — працюючі масажисти, з медичною освітою та педагогічним талантом. Наші викладачі дають студентам лише актуальні знання із реальної практики.

3

Атмосфера занять

Ми створили особливе середовище для зростання наших учнів, де кожен студент відчуває індивідуальний підхід та постійну допомогу партнерів. Викладачі та студенти спілкуються як колеги, кожне заняття – це маленьке свято, кожна група – це одна велика родина. Ніякого похмурого навчання та “совка”! Наші уроки всі студенти чекають із нетерпінням!

Для кого створено програму

Початківці масажисти та реабілітологи

Навчаться теорії та практиці тейпування, визначати дисфункції ОДА, освоять основні інструменти тейпування та ПК для своєї роботи, розширять практичні та теоретичні знання.

Професійні спортсмени та просто активні люди

Розширять практичні та теоретичні знання про людське тіло, анатомію, фізіологію, біомеханіку та навчаться визначати дисфункції, а також усувати їх за допомогою тейпування та ПК.

Лікарі та медпрацівники

Освоять нові практичні та теоретичні знання тейпування та ПК, навчаться визначати дисфункції та патології ОДА, додадуть для себе новий інструмент діагностики та лікування пацієнтів.

Масажисти, які бажають підвищити кваліфікацію

Систематизують та отримають унікальні знання в галузі тейпування та ПК, навчаться визначати патологічні процеси та швидко їх усувати, отримають актуальний та сучасний інструмент у своїй роботі, який виділить їх з-поміж конкурентів.

Тейпи різняться за силою фіксації. Більш м’який варіант призначений для людей із чутливою шкірою, дітей та пацієнтів у віці. Водостійкі тейпи використовуються для спортсменів. Найпоширеніший варіант – тейпи на основі бавовняного текстилю. Для косметичних процедур застосовують стрічки з тонкого та еластичного нейлону. Вигідна відмінність тейпів від звичного еластичного бинту:

 • відсутність обмежень у русі лімфи та крові;
 • відсутність обмежень у рухливості суглобів;
 • можливість носіння протягом декількох днів з прийомом водних процедур.

Тейпування полегшує біль у ділянці травми. Стрічки непомітні під одягом. Втім, останнє не так важливо, оскільки кольоровий лейкопластир виглядає оригінально та красиво.

Показання до тейпування

 • Реабілітація після травм суглобів.
 • Профілактика травм при значних спортивних навантаженнях.
 • Коректування руху в малорухливих суглобах.
 • Порушення постави.
 • Хворобливі відчуття в різних областях тіла.

Як допоміжна процедура, нанесення тейпів застосовують при лікуванні ДЦП, остеохондрозі, варикозній хворобі, болях у ділянці хребта, набряках ніг. Нанесення тейпів на тіло виконує спеціально навчений фахівець. Курси з кінезіотейпування при навчальному центрі Massage Club дозволяють отримати всі необхідні навички правильного нанесення кольорових пластирів, а також вивчити протипоказання до використання цієї техніки. Без спеціальної підготовки впоратися із цим завданням навряд чи вдасться. Кінезіотейпування не можна використовувати при тяжких захворюваннях серцево-судинної системи та нирок, хворобах шкіри, діабеті.

Програма навчання

В основі програми лежать реальні вимоги до масажного ринку. Ми надаємо лише актуальну інформацію та практичні навички, які роблять наших випускників компетентними у вирішенні завдань реальних клієнтів.

  1 день

 • Історія масажу.
 • Історія тейпування. Інтегральний принцип впливу кінезіотейпінгу.
 • Правила та варіанти накладання тейпу. Використання ММТ у кінезіотейпуванні.
 • Техніка тейпування плечового пояса. Дельтовидний м’яз. Підлопатковий м’яз. Тейпування при пошкодженні ротаторної манжети плеча. Великий круглі м’язи. Мала кругла м’яз. Великий грудний м’яз. Великий і малий ромбовидний м’яз. Триголовий м’яз. Двоголовий м’яз. Плічопроменевий м’яз. Супінатор. Круглий пронатор. Квадратний пронатор.
 • Довгий долонний м’яз. Довгий розгинач великого пальця пензля. Розгинач мізинця. Тейпування при бурсіті ліктьового суглоба. Тейпування при «лікті тенісиста» та «лікті гольфіста». Тейпування при синдромі зап’ястного каналу.
 • Техніка тейпування м’язів корпусу. Передній сходовий м’яз. Задній сходовий м’яз. Грудинно-ключично-соскоподібний м’яз. Найширший м’яз спини. Трапецієподібний м’яз: верхній, середній та нижній порції. Прямий м’яз живота.
 • Зовнішній косий м’яз живота. Внутрішній косий м’яз живота. Передній м’яз діафрагми. Задній м’яз діафрагми. М’яз випрямляє хребет. Тейпування при переломі ребер. Тейпування при цервікобрахіалгії. Тейпування при дифузному остеопорозі.

  2 день

 • Тейпування м’язів пояса нижньої кінцівки. Великий сідничний м’яз. Середня та мала сідничні м’язи. Напружувач широкої фасції. Кравецький м’яз. М’язи, що приводять. Грушоподібний м’яз. Чотирьохголовий м’яз стегна. Біцепс стегна. Камбаловидний та литковий м’язи. Довгий розгинач великого пальця стопи. Довгий і короткий малогомілкові м’язи. Короткий згинач великого пальця стопи. Тейпування у Hallux Valgus.
 • Тейпування під час плоскостопості. Тейпування при тендиті ахілового сухожилля. Тейпування при хворобі Шляттера. Тейпування сідничного нерва. Тейпування при периферичній нейропатії. Тейпування при нестабільності шийного відділу. Тейпування при шийно-грудно-тонічному синдромі. Тейпування при люмбалгії.
 • Аспекти естетичного тейпування обличчя та тіла. Лімфодріжна та лімфітична техніки. Тейпування при невропатії лицевого нерва.

По закінченню курсу Ви зможете

 • Зробити грамотну аплікацію кінезіотейпу для швидкого усунення проблеми клієнта.
 • Провести базовий м’язовий тест та визначити проблему клієнта.
 • Проводити м’язове тестування та кінезіотейпування при больових синдромах.
 • Тейпувати м’язи пояса верхніх кінцівок та вільної верхньої кінцівки.
 • Тейпувати м’язи спини, грудної клітки та абдомінальної поверхні.
 • Тейпувати м’язи пояса нижніх кінцівок та вільної нижньої кінцівки.
 • Тейпувати суглоби, сухожилля та фасції організму людини.
 • Робити лімфодренажне тейпування.
 • Робити естетичне тейпування обличчя та тіла.

Вартість навчання

Групове навчання

Індивідуальне навчання

2 дні
Субота, неділя

4500 грн.

курс

10.00–18.00

Українська, російська, англійська

14-75 років

Дозволяє поєднувати здобуття масажної освіти з роботою та університетом.

Навчання відбувається у малих групах від 4-14 осіб.

2 дні по 3 години
за домовленістю

Від 9900 грн.

курс

за домовленістю

Українська, російська, англійська

14-75 років

Відмінно підійде для всіх, хто бажає освоїти тейпування за індивідуальним графіком наодинці з викладачем.

ВСЬОГО 6 КРОКІВ ВІДДІЛЯЄ ВАС ВІД МЕТИ

1

Ваша заявка

+

Заповніть заявку на нашому сайті або запишіться на курси по телефону.

2

Консультація

+

Отримайте детальну консультацію та відповіді на всі Ваші запитання щодо навчання.

3

Договір

+

Підпишіть договір та забронюйте за собою місце у групі.

4

Навчання

+

Навчайтесь робити масаж під керівництвом найкращих викладачів.

5

Сертифікат

+

Після закінчення курсів масажу Ви отримуєте сертифікат 2 мовами.

6

Нові можливості

+

Нова професія, додатковий дохід, особисте зростання, можливість працювати в будь-якому куточку світу – зміни своє життя вже зараз!

як побудоване навчання у міжнародній

АКАДЕМІЇ MASSAGE CLUB

Навчання побудоване за чітким
алгоритмом:

 • Школа масажу Massage Club пропонує пройти навчання кінезіотейпуванню за помірними цінами.
 • В основі навчального процесу — унікальні програми, що дають вичерпні відповіді на тему практики тейпування. Заняття проводяться професійними масажистами-реабілітологами, які мають спеціальну освіту, досвід практичної та викладацької роботи.
 • Студенти одержують свідоцтва про закінчення курсів.

MASSAGE CLUB

Масажистами не народжуються – ними стають!

Бажання, вільний час та гарний настрій – це все, що необхідно, щоб освоїти масаж.

Найстаршому нашому випускнику 83 роки, наймолодшому – 14 років.

Вчитися ніколи не пізно і ніколи не рано!

Поширені запитання

Записатися на курси Ви можете залишивши заявку у нас на сайті або зателефонувати за контактним телефоном 0635780470. Наш адміністратор підбере зручну групу для Вас!

На перше заняття необхідно брати змінний одяг вільного зразка, змінне взуття, рушник для рук та антисептик.

Так звичайно. Виконувати оздоровчий масаж може будь-яка людина без медичної освіти. Цей вид масажу не підлягає ліцензуванню.

У групах займається від 4-18 осіб залежно від розкладу та пори року. У середньому в групах навчаються 8-10 осіб.

Так звичайно. Масаж роблять насамперед ноги і все тіло, а руки – це кінцева точка докладання сили. На наших курсах ми вчимо студентів правильно рухатися біля масажного столу та грамотно використати весь ресурс свого тіла.

На першому занятті проводиться лекція до 60 хвилин на якій студентам розповідають про історію масажу, показання та протипоказання до масажу, основи техніки безпеки масажиста та багато іншого. Решта часу присвячується практиці та відпрацюванню навички масажу.

 • Як записатися на курси?
 • Що брати із собою на перше заняття?
 • Я можу робити масаж, якщо я не маю медичної освіти?
 • Скільки людей у групі?
 • Я можу робити масаж, якщо у мене слабкі руки?
 • Як відбувається заняття?

На наших курсах викладають топ фахівці сфери масажу з медичною освітою та досвідом масажної та педагогічної діяльності від 9-34 років.

Після навчання та складання іспиту кожен студент отримує сертифікат українською та англійською мовами.

Сертифікат міжнародного зразка передбачає сертифікацію двома мовами. Міжнародний сертифікат не уповноважена видавати жодна організація на території України.

Іспит проходить теоретичний та практичний. Кожен студент відповідає на усні питання теорії та складає практичний іспит – масаж спини нормативом 45 хвилин.

Так, кожен студент отримує сертифікат українською та англійською мовами.

Так, 75% наших випускників працює після проходження наших курсів масажу. Найкращих випускників ми працевлаштовуємо у себе.

 • Хто у Вас викладає?
 • Що я отримаю після проходження курсів?
 • Чи ви видаєте сертифікат міжнародного зразка?
 • Як проходить іспит?
 • Я отримаю сертифікат після проходження курсів?
 • Я можу влаштуватись на роботу після курсів?

Так, за нашим сертифікатом випускники працюють за кордоном відповідно до місцевого законодавства.

Найкраща реклама – це сумлінна робота, яка приносить результат та вирішення проблем клієнта. Все це й запускає “сарафанне радіо”. Для цього й приходять на наші курси.

Провести докладне опитування, анкетування, перевірити стан артеріального тиску та пульсу, а також алергічних реакцій.

Аміак, кардіо ліки, ліки від підвищеного тиску, спазмолітики та аналгетики, пластир, спирт, хлоргексидин.

Так, найкращих студентів ми працевлаштовуємо у нашій студії масажу або ж рекомендуємо нашим партнерам.

Так, у нас ви можете пройти онлайн курси оздоровчого, лікувального, спортивного, антицелюлітного масажу, а також масаж, дитячий масаж і тейпування.

 • Я можу працювати за цим сертифікатом за кордоном?
 • Як знайти перших клієнтів?
 • Яка техніка безпеки в роботі з клієнтом?
 • Що має бути в аптечці масажиста?
 • Чи працевлаштовуєте Ви після ваших курсів масажу?
 • Чи є онлайн курси?

Так, на курсах дозволяється проводити відеозйомку, але всі матеріали забороняється викладати в соцмедіа, оскільки ми маємо авторське право.

Після наших курсів студенти можуть одразу працювати! Це все завдяки топ тренерам з масажу, унікальним програмам навчання та особливій атмосфері, яка є лише у Massage Club Academy.

Так звичайно. По-перше, у нас є індивідуальне навчання, яке дозволяє підібрати зручний графік під себе. Також є варіант поєднувати навчання у різних групах без втрати якості навчання.

За сертифікатом Ви можете працювати в усіх організаціях і мати власний бізнес. За наявності медичної освіти можна працювати у державних медичних закладах.

Курси дитячого масажу проводяться разів на 1,5-2 місяці. 90% часу приділяється на практику, яка проводиться на манекенах. Є також онлайн курс у цьому напрямі.

Авторський курс масажу особи включає: кращі техніки та методики класичного, лімфодренажного масажу, іспанського та французького нейропластичного масажу, а також точкового масажу обличчя.

 • Я можу проводити відеозйомку на курсах?
 • Чим Ви відрізняєтесь від інших курсів?
 • Я можу ходити на курси за вільним графіком, якщо я працюю 2 через 2( або 3 через 3)?
 • Де я можу працювати за вашим сертифікатом?
 • Як проводяться курси дитячого масажу?
 • Які види масажу даються в курсі масажу обличчя?

Відгуки

Відгуки

Відео відгуки

 • Viktor Pogrebnoy

  01.12.21

  Хотела бы особенно отметить директора курсов Жданович Ярослава как очень внимательного к клиентам администратора и ответственного куратора этого проекта. К тому же как преподаватель он может легко и чётко донести информацию благодаря многократным повторениям ключевых фраз. А я как раз с первого раза плохо запоминаю и нуждаюсь в напоминании😄. Большим плюсом я считаю его умение благодарить и говорить ласково! Если есть возможность выбрать преподавателя то рекомендую записаться на курс именно к нему!

  Карина Андрусенко

  04.10.21

  Курсы массажа лица просто бомба и мои клиенты просто счастливы. Спасибо Наталье за знания и умения.

 • Svetlana Pusik

  01.12.21

  Проходила тут курс Про. Все сподобалося. Дякую!

  Olga Popova

  30.11.21

  Дуже рекомендую курси масажу Massage Club. Хочу окремо виразити вдячність Сергію Вікторовичу, професіоналу своєї справи і просто чудовій і дуже позитивній людині. Дуже вам дякую за знання, вчитися було одне задоволення😊😊😊

 • Анастасия Костюченко

  28.11.21

  Сергей Викторович топ! «Профессиональный курс» хорошая база ,чтоб начать карьеру массажиста Рада что выбрала эту школу )

  Галина Шепелева

  27.11.21

  Курсы суппер!!! Преподаватель Сергей Викторович вообще огонь! Материал доступный, практика на высшем уровне!

 • Анна Кравченко

  24.11.21

  Прошла курс профи массажа. Огромное спасибо преподавателю Сергею Викторовичу. Высокого уровня массажист. Все очень доступно и познавательно.

  Ольга Колегаева

  09.11.21

  Прошла курс массажа лица. Наталья Петровна преподаватель от Бога! Невероятное количество информации всунуто в 2 дня. Отработка и постановка руки на высшем уровне. Очень толково и всё применимо на практике. Объёмно, просто, доступно. По соотношению цена-качество- великолепно!

 • Assya M Accessories

  28.09.21

  Nice professionals, teachers, high qualified educational process, recieved a lot of useful information.

  Тетяна Гбур

  27.11.21

  Дуже вдячна за можливість пройти курс онлайн. Все грамотно і послідовно роз’яснено. Курс включає в собі все те що потрібно знати для початківця. Плюсом ж те що можна на протязі року мати доступ до кабінету.

 • Андрей Бучма

  02.12.21

  Курсы произвели приятное впечатление, очень понравился формат ведения курсов: нет долгих и нудных лекций, небольшое количество людей, все проходит в режиме свободного общения с преподавателем. Преподаватели очень достойные, мне понравилось!)

  Роман Полторак

  17.10.21

  Прошел курсы детского массажа. Очень много практики и полезной теории. Весь курс отрабатывали на куклах манекенах. Очень доволен, что выбрал академию массаж клаб. Отличная школа массажа! Всем рекомендую!

 • Богдан Рогоцький

  21.10.21

  Шикарные курсы массажа! Очень много практики и всему научили

  Кира Малина

  12.10.21

  Супер душевный преподаватель .супер профессиональный подход .очень хочется побольше пройти курсов ,под вашим началом .вы лучшие .советую всем

 • Sergii Sakhno

  02.11.21

  Довго визначався з курсами, але зупинився на Massage Club через хороший рейтинг , і не помилився. Хороша теорія і багато практики. У нас в групі навіть були з інших курсів тому що були ними не задоволені.. а тут все добре. Дякую Ірині Валеріївні за навчання і за впевненість в своїх скілах)

  Maksym Borodin

  23.10.21

  Огромное спасибо Сенсею Сергею Викторовичу!

 • Enver Seitkhalilov

  14.10.21

  Отличный, высококачественный курс, все на высшем уровне, хорошее отношение к ученикам🔥🔥🔥

  Irusik Palik

  14.10.21

  Прошла курс буккальный и скульптурный массаж лица индивидуально. Очень довольна, что выбрала эту школу!

 • Make Money

  15.10.21

  Прошла курсы по массажу лица и очень довольна качеством поданой информации

  Polina Romanova

  27.10.21

  Ирина отличный преподаватель и специалист! Добрая, позитивная, умеет найти подход к каждому ученику и очень детализированно и доходчиво обучает! Я очень рада, что выбрала именно эту школу! 😊

наші сертифікати

Після закінчення курсів масажу студенти отримують сертифікат на українською та англійською мовами

де працюють наші випускники

massage-club
5 element
crystal
sport club
institute
norwegian
fizmat
royal
healthy
sportlife

Стань професійним масажистом –
зміни своє життя!

Іде набір до групи.
Залишіть заявку зараз!