Вміст

Курси тейпування (кінезіотейпування)

Опановуй кінезіотейпування і прикладну кінезіологію – стань високооплачуваним фахівцем

Актуальність, професіоналізм і атмосфера.

Навчання в міжнародній академії Massage Club базується на трьох аспектах ефективного вивчення.
Курси тейпування (кінезіотейпування) Актуальна програма

Наші учні отримують тільки унікальну і актуальну інформацію, яку ми привозимо для наших студентів із кращих світових виставок, присвячених масажу і реабілітації. Кожні пів року програма оновлюється, змінюється і вдосконалюється.

01
Курси тейпування (кінезіотейпування) Тренери – практики

Викладачі академії Massage Club – це провідні фахівці галузі з досвідом від 7 років. Всі наші тренери – практикуючі масажисти, з медичною освітою і педагогічним талантом. Наші викладачі дають студентам тільки актуальні знання з реальної практики.

02
Курси тейпування (кінезіотейпування) Атмосфера занять

Ми створили особливе середовище для росту наших учнів, де кожен студент відчуває індивідуальний підхід і постійну допомогу партнерів. Викладачі та студенти спілкуються як колеги, кожне заняття – це маленьке свято, кожна група – це одна велика сім’я. Ніякого сумного зубріння і “совка”! Наші уроки всі студенти чекають з нетерпінням!

03

Тейпування – процедура, яка до недавнього часу була знайома тільки професійним спортсменам. Сьогодні вона доступна всім, хто хоче позбутися від болю в суглобах і м’язах, а також зберегти молодість і чіткі контури обличчя. Процедура передбачає застосування тейпа – еластичного пластиру. Він являє собою тканинну стрічку з нанесеним клейким покриттям. Курси по тейпуванню знадобляться спортивним масажистам, а також фахівцям в області косметології.

Для кого

Для кого створена програма:

Масажисти-початківці і реабілітологи

навчаться теорії і практиці тейпування, визначенню дисфункції ОДА, засвоять основні інструменти тейпування і ПК для своєї роботи, розширять практичні і теоретичні знання.

Курси тейпування (кінезіотейпування)
Професійні спортсмени і просто активні люди

розширять практичні і теоретичні знання про людське тіло, його анатомію, фізіологію, біомеханіку і навчаться визначати дисфункції, а також усувати їх за допомогою тейпування і ПК.

Курси тейпування (кінезіотейпування)
Лікарі й медпрацівники

засвоять нові практичні та теоретичні знання з тейпування і ПК, навчаться визначати дисфункції і патології ОДА, додадуть для себе новий інструмент діагностики і лікування пацієнтів.

Курси тейпування (кінезіотейпування)
Масажисти, реабілітологи, лікарі та кінезіологи, які бажають підвищити кваліфікацію

систематизують і отримають унікальні знання в області тейпування і ПК, навчаться визначати патологічні процеси і швидко їх усувати, отримають актуальний і сучасний інструмент для своєї роботи, який виділить їх серед конкурентів.

Курси тейпування (кінезіотейпування)

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

Навчальна програма

В основі програми лежать реальні вимоги масажного ринку. Ми даємо лише актуальну інформацію та практичні навички, які роблять наших випускників компетентними у вирішенні завдань реальних клієнтів.

Кінезіотейпування та ПК

  1 день

 • Історія тейпування. Інтегральний принцип дії кінезіотейпування.
 • Правила і варіанти накладення тейпа. Використання ММТ в кінезіотейпуванні.
 • Техніка тейпування плечового пояса. Дельтоподібний м’яз. Підлопатковий м’яз. Тейпування при пошкодженні ротаторної манжети плеча. Великий круглий м’яз. Малий круглий м’яз. Великий грудний м’яз. Великий і малий ромбовидний м’яз. Триголовий м’яз. Двоголовий м’яз. Плечопроменевий м’яз. Супінатор. Круглий пронатор. Квадратний пронатор. Довгий долонний м’яз. Довгий розгинач великого пальця кисті. Розгинач мізинця. Тейпування при бурситі ліктьового суглоба. Тейпування при «ліктеві тенісиста» і «ліктеві гольфіста». Тейпування при синдромі зап’ястного каналу.
 • Техніка тейпування м’язів корпусу. Передній сходовий м’яз. Задній сходовий м’яз. Грудинно-ключично-соскоподібний м’яз. Найширший м’яз спини. Трапецієподібний м’яз: верхня, середня і нижня порції. Прямий м’яз живота. Зовнішній косий м’яз живота. Внутрішній косий м’яз живота. Передній м’яз діафрагми. Розтягнення задньої поверхні діафрагми. М’яз випрямляє хребет. Тейпування при переломі ребер. Тейпування при цервікобрахіалгіі. Тейпування при дифузному остеопорозі.

  2 день

 • Тейпування м’язів поясу нижньої кінцівки. Великий сідничний м’яз. Середній і малий сідничні м’язи. Напружувач широкої фасції. Кравецький м’яз. Приводячі м’язи. Грушовидний м’яз. Чотириглавий м’яз стегна. Біцепс стегна. Камбаловидний і литковий м’язи. Довгий розгинач великого пальця стопи. Довгий і короткий малогомілкові м’язи. Короткий згинач великого пальця стопи. Тейпування при Hallux Valgus.
 • Тейпування при плоскостопості. Тейпування при Тендіті ахіллового сухожилля. Тейпування при хворобі Шляттера. Тейпування сідничного нерва. Тейпування при периферичній нейропатії. Тейпування при нестабільності шийного відділу. Тейпування при шийно-грудно-тонічному синдромі. Тейпування при люмбалгії.
 • Аспекти естетичного тейпування обличчя і тіла. Лімфодрежнажна й лімфатична техніки. Тейпування при невропатії лицьового нерва.

Ви зможете

Після завершення курсу Ви зможете:

 1. Зробити грамотну аплікацію кінезіотейпа для швидкого усунення проблеми клієнта.
 2. Провести базовий м’язовий тест і визначити проблему клієнта.
 3. Проводити м’язове тестування і кінезіотейпування при больових синдромах.
 4. Тейпувати м’язи пояса верхніх кінцівок і вільної верхньої кінцівки.
 1. Тейпувати м’язи спини, грудної клітки і абдомінальної поверхні.
 2. Тейпувати м’язи пояса нижніх кінцівок і вільної нижньої кінцівки.
 3. Тейпувати суглоби, сухожилля і фасції організму людини.
 4. Робити лімфодренажне тейпування.
 5. Робити естетичне тейпування обличчя і тіла.

Вартість навчання

Групове навчання

Субота, неділя
10.00-18.00

4500 грн/курс

Практичний спецкурс “Тейпування і ПК” проводитися на вихідних всього за 2 дні (що особливо зручно для студентів, які приїжджають з інших міст і країн).
Такий формат дуже зручний для всіх студентів, так як дозволяє проходити навчання у вільний від навчання і роботи час.
Навчання проходить в малих групах від 4-14 чоловік.

Курси тейпування (кінезіотейпування) український, російський, англійський
Курси тейпування (кінезіотейпування) 14-75 років
Курси тейпування (кінезіотейпування) субота, неділя– 2 дні
Курси тейпування (кінезіотейпування) 10.00-18.00
Записатися

Індивідуальне навчання

Тейпування і ПК
2 дні по 3 години

9900 грн

Індивідуальний спецкурс відмінно підійде для всіх, хто бажає освоїти тейпірованіе і основи прикладної кінезіології за індивідуальним графіком персонально з тренером.

Курси тейпування (кінезіотейпування) український, російський, англійський
Курси тейпування (кінезіотейпування) 14-75 років
Курси тейпування (кінезіотейпування) 2 дні по 3 години
Курси тейпування (кінезіотейпування) по домовленості
Записатися
Всього 6 кроків відділяє Вас від мети
call 1. Ваша заявка

Заповніть заявку на нашому сайті або запишіться на курси по телефону

Записатися
consult 2. Консультація

Отримайте детальну консультацію і відповіді на всі Ваші питання по навчанню.

contract 3. Договір

Підпишіть договір і забронюйте за собою місце в групі.

study 4. Навчання

Вчіться робити масаж під керівництвом кращих викладачів.

certificate 5. Сертифікат

По закінченню курсів масажу Ви отримуєте сертифікат на 2 мовах.

massage 6. Нові можливості

Нова професія, додатковий дохід, особистісний ріст, можливість працювати в будь-якому куточку світу – зміни своє життя вже зараз!

Як побудоване навчання у міжнародній академії Massage Club

Тейпи розрізняють за силою фіксації. Більш м’який варіант призначений для людей із чутливою шкірою, дітей та пацієнтів у віці. Водостійкі тейпи застосовуються для спортсменів. Найпоширеніший варіант – тейпи на основі бавовняного текстилю. Для косметичних процедур застосовують стрічки з тонкого і еластичного нейлону. Вигідна відмінність тейпів від звичного еластичного бинта:


 • відсутність обмежень в русі лімфи і крові;
 • відсутність обмежень в рухливості суглобів;
 • можливість носіння протягом декількох днів, з прийомом водних процедур.

Тейпування полегшує біль в області травми. Стрічки непомітні під одягом. Втім, останнє не так важливо, оскільки кольоровий лейкопластир виглядає оригінально і красиво.


Показання для тейпування

 • Реабілітація після травм суглобів.
 • Профілактика травм при значних спортивних навантаженнях.
 • Коригування руху в малорухомих суглобах.
 • Порушення постави.
 • Больові відчуття в різних областях тіла.

Як допоміжна процедура, нанесення тейпів застосовують при лікуванні ДЦП, остеохондрозу, варикозної хвороби, болях в області хребта, набряках ніг. Нанесення тейпів на тіло виконує спеціально навчений фахівець. Курси з кінезіотейпування при навчальному центрі Massage Club дозволяють отримати всі необхідні навички з правильного нанесення кольорових пластирів, а також вивчити протипоказання до використання цієї техніки. Без спеціальної підготовки впоратися з цим завданням навряд чи вийде. Кінезіотейпування не можна використовувати при важких захворюваннях серцево-судинної системи і нирок, хворобах шкіри, діабеті.


Курси тейпування у Києві

Школа масажу Massage Club пропонує пройти навчання кінезіотейпуванню за помірними цінами. В основі навчального процесу – унікальні програми, що дають вичерпні відповіді по темі практики тейпування. Заняття проводяться професійними масажистами – реабілітологами, які мають спеціальну освіту, досвід практичної та викладацької роботи. Студенти отримують свідоцтва про закінчення курсів.

Поширені запитання:

На перше заняття необхідно брати змінний одяг вільного зразка, змінне взуття, рушник для рук і антисептик.
У групах займається від 4-18 чоловік в залежності від розкладу і часу року. У середньому в групах навчається 8-10 чоловік.
Так, кожен студент отримує сертифікат українською та англійською мовою.
Так, кращих студентів ми працевлаштовуємо в наші студії масажу або ж рекомендуємо нашим партнерам.

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Наша репутація – це щасливі випускники

Курси тейпування (кінезіотейпування)
Курси тейпування (кінезіотейпування)

По закінченню курсів студенти отримують сертифікат на українською та англійською мовами

Курси тейпування (кінезіотейпування)
Курси тейпування (кінезіотейпування)

Міжнародна академія Massage Club допомагає у працевлаштуванні наших випускників.

Компанії, в яких працюють випускники академії Massage Club

work
work
work
work
work
work
work
work
work
work
work
Слідкуйте за нами в соціальних мережах: